server o běhání

INFO


Kalendář akcí

Halloweenské běhání

Halloweenské běhání pro děti 2017

Ve středu 1. listopadu jsme uzavřeli naši sezonu s těmi nejmenšími. V lesoparku Hloučela proběhl už 5. ročník "strašidláckého" běhání při svíčkách. Počasí vyšlo super, účast byla opravdu veliká, přišlo neuvěřitelné množství malých odvážlivců, a hlavně, byly masky, světýlka, dýně, svíčky...a TMA :-) 

Fotogalerie 

Halloweenské běhání 2014

I v letošním roce jsme pro vás spolu s atletickou přípravkou Atletického klubu Prostějov připravili na závěr října Halloweenské běhání pro děti v lesoparku Hloučela.

Sešlo se nás opravdu hodně (zhruba 80 běžících dětí), od nejmenších strašidýlek až po dospělé strašáky. Některé masky byly opravdu povedené. Nejmladší děti statečně zvládly trasu 100 m kolem hořící dýně a zpět, ty větší se vydaly na temný okruh lesem osvětlený svíčkami v délce asi 380 m. Za odvahu pak na všechny statečné děti čekalo v cíli několik odměn a dárků. 

Děkujeme všem dětem i rodičům za účast a organizátorům za pomoc při krásné strašidelné akci.

 

 

Halloweenské běhání v Prostějově 2013

30.10.2013: Opět se povedla krásná akce. Malých světlušek přišlo víc než se dalo spočítat. Díky rodičům, kteří své broučky a berušky pustily na temnou cestu v lese osvětlenou jenom svíčkami (380 m) a díky dětem, které měly odvahu rozběhnout se do tmy, se mohl uskutečnit první ročník Halloweenského běhu pro děti. Díky moc všem!!  RUN FREE

Fotogalerie
 

O našem Halloweenském běhání vyšel krásný čánek v Týdeníku Prostějovska. číst 

Zpět
 
NOVINKY
Kde je Bistro u Mazánka?

Partneři Maratonského klubu

 

  

 


Zasílání novinek