server o běhání

INFO


Kalendář akcí

Aktuality a zajímavosti

Velikonoční půlmaraton Prostějovem 2019

Děkujeme všem, byla to krásná neděle :-)

M+A

 

Výsledky děti

 

Finální startovní listiny na 10km a půlmaraton... Pár plateb je ještě pravděpodobně na cestě, těmto závodníkům jsme zatím nepřidělili startovní čísla. Děkujeme všem za vzornou registraci, platby a příjemnou komunikaci. Moc se na neděli těšíme!!! 

M+A  

Startovní listina ženy 10km

Startovní listina muži 10km

Startovní listina ženy 21km

Startovní listina muži 21km

 

24.3.2019

Tradiční 7. ročník prostějovského půlmaratonu je tu. Pokud vám něco nehraje v datumech, máte pravdu. Ano. Velikonoce jsou až 22. dubna! No, co už. Plovoucí datum Velikonoc a snaha nenabourávat rodinám s dětmi dnes už pětidenní volno nakonec vedla k tomu, že náš půlmaraton se ustálil na konci března. A Velikonoční už mu v názvu zůstalo, kvůli zavedenému názvu v termínovkách a na webech. Celých 7 roků se snažíme zachovat náš běh jako rodinný, cenově přijatelný a pohodový. Snad se nám to daří a díky vám můžeme pokračovat v této tradici a vy si můžete na začátku sezóny vyzkoušet opravdový půlmaraton na jednookruhové trati kolem Prostějova, s občerstvovačkami a vším co k tomu u nás patří. Kdo nedá půlmaraton, máme pro něj desítku! A tu už dneska zvládne prakticky každý, kdo se trochu kousne a zabojuje.

Přihlaste se včas přes registraci tady na stránkách, protože trať má kapacitu jenom 300 běžců. Moc se na vás těšíme.

RUN FREE.

Andrea a Martin

Propozice: zde

Připravujeme další sezónu - 2019

V roce 2019 se sejdeme u našich tradičních závodů, které společně běháme a organizujeme už 7-8 sezon. Na některých se vyřádí spíše vytrvalci, na některých rychlíci, některé závody zpestří svou účastí děti... V roce 2016 jsme repertoár rozšířili o nováčka - šestihodinovku, kde si svoje síly můžou otestovat ti nejvytrvalejší bojovníci.  Závod se osvědčil, takže v letošním roce nás čeká již 4. ročník :-) Snad si každý najde alespoň jeden závod podle svého gusta :-)

Každopádně sezónu zahajujeme naším tradičním Velikonočním půlmaratonem, který se vzhledem ke klouzavému termínu Velikonoc často o Velikonocích ani neběží a mohl by se tedy jmenovat Jarní půlmaraton, ale alespoň název zůstává stabilní :-) Takže už 24.3.2019 se na Vás budeme těšit!!! 

Na jednotlivé závody se můžete hlásit na našich stránkách.

Těšíme se na Vás, Martin a Andrea, RUN FREE!

 

 

 
NOVINKY
Kde je Bistro u Mazánka?

Číslo účtu pro platby:

7925464001 / 5500


Partneři Maratonského klubu

 

  

 


Zasílání novinek