server o běhání

INFO


Kalendář akcí

Aktuality a zajímavosti

REPECHY 22K RUN

7.7.2019

Náš první prázdninový závod je za námi. Účast nebyla vysoká, ale o to více jsme si ho užili. Letos jsme závod vyhodnotili jako silný ročník, protože všichni doběhli a vůbec nikdo se neztratil ani nezranil a všichni doběhli s úsměvem a spokojení :-) Dokonce máme úplně nové vítěze mezi muži i mezi ženami, a to Lukáše Švestku s časem 1:36:01 a Pavlu Závodnou s časem 1:51:08. Oběma moc gratulujeme a všem ostatním běžcům také.

Takže se budeme těšit zase za rok, "zakázaný" závod si zkrátka nenecháme ujít.

RUN FREE 

Výsledky

Hloučela 3.6.9

19.5.2019

Komu se dneska v Prostějově chtělo jít si zaběhat na pohodový závod, přišel ráno k Mazánkovi na Hloučelu. Počasí se vydařilo uplně skvěle a tradiční závod na netradiční trati začal nejdříve dětskými běhy. Na startovní listině byly jak ty nejmenší, které běhaly na 50 m trati, tak i ty větší z nichž většina běžela trať 300 nebo 500 m. Mezi dětmi do 12 let se našli i tací, kteří vyrazili na dospěláckou trať 3 nebo 6 km. Kralovská disciplína měla letos rekordní účast.
Na trati 3.6.9 (18 km) se sešlo 64 běžců. Kapacita stezky na Hlo

učele a formát závodu ukazují, že se brzy přiblížíme limitu, který z důvodu bezpečnosti nepůjde překročit. 

Moc nás těšilo vidět vaše výkony a souboj s tímto náročn

ým formátem, kdy závěrečná devítka, jejíž poslední kilometry se odehrávaly na přímém slunku, dala celé řadě borců skutečně zabrat. 

Díky moc všem, že jste přišli, kamarádům pořadatelům za úžasnou pomoc a vám běžcům za nádherné výkony. 

RUN FREE.

Andrea a Martin

Fotoalbum

Výsledky 3km, 6km, 9km

Výsledky 3.6.9

Výsledky děti 

Velikonoční půlmaraton Prostějovem 2019

Děkujeme všem, byla to krásná neděle :-)

M+A

 

Výsledky děti

 

Finální startovní listiny na 10km a půlmaraton... Pár plateb je ještě pravděpodobně na cestě, těmto závodníkům jsme zatím nepřidělili startovní čísla. Děkujeme všem za vzornou registraci, platby a příjemnou komunikaci. Moc se na neděli těšíme!!! 

M+A  

Startovní listina ženy 10km

Startovní listina muži 10km

Startovní listina ženy 21km

Startovní listina muži 21km

 

24.3.2019

Tradiční 7. ročník prostějovského půlmaratonu je tu. Pokud vám něco nehraje v datumech, máte pravdu. Ano. Velikonoce jsou až 22. dubna! No, co už. Plovoucí datum Velikonoc a snaha nenabourávat rodinám s dětmi dnes už pětidenní volno nakonec vedla k tomu, že náš půlmaraton se ustálil na konci března. A Velikonoční už mu v názvu zůstalo, kvůli zavedenému názvu v termínovkách a na webech. Celých 7 roků se snažíme zachovat náš běh jako rodinný, cenově přijatelný a pohodový. Snad se nám to daří a díky vám můžeme pokračovat v této tradici a vy si můžete na začátku sezóny vyzkoušet opravdový půlmaraton na jednookruhové trati kolem Prostějova, s občerstvovačkami a vším co k tomu u nás patří. Kdo nedá půlmaraton, máme pro něj desítku! A tu už dneska zvládne prakticky každý, kdo se trochu kousne a zabojuje.

Přihlaste se včas přes registraci tady na stránkách, protože trať má kapacitu jenom 300 běžců. Moc se na vás těšíme.

RUN FREE.

Andrea a Martin

Propozice: zde

Připravujeme další sezónu - 2019

V roce 2019 se sejdeme u našich tradičních závodů, které společně běháme a organizujeme už 7-8 sezon. Na některých se vyřádí spíše vytrvalci, na některých rychlíci, některé závody zpestří svou účastí děti... V roce 2016 jsme repertoár rozšířili o nováčka - šestihodinovku, kde si svoje síly můžou otestovat ti nejvytrvalejší bojovníci.  Závod se osvědčil, takže v letošním roce nás čeká již 4. ročník :-) Snad si každý najde alespoň jeden závod podle svého gusta :-)

Každopádně sezónu zahajujeme naším tradičním Velikonočním půlmaratonem, který se vzhledem ke klouzavému termínu Velikonoc často o Velikonocích ani neběží a mohl by se tedy jmenovat Jarní půlmaraton, ale alespoň název zůstává stabilní :-) Takže už 24.3.2019 se na Vás budeme těšit!!! 

Na jednotlivé závody se můžete hlásit na našich stránkách.

Těšíme se na Vás, Martin a Andrea, RUN FREE!

 

 

 
NOVINKY
Kde je Bistro u Mazánka?

Číslo účtu pro platby:

7925464001 / 5500


Zasílání novinek