server o běhání

INFO


Kalendář akcí

19. 05. 2019 v 09:00 Hloučela 3.6.9

7. ročník závodu Hloučela 3.6.9, při kterém si můžou zaběhat úplní začátečníci stejně jako zkušení vytrvalci, na které čeká kombinovaná "královská disciplína" o celkévé délce 18km. Samozřejmě se těšíme i na děti, které naše závody vždy zpestřují a dělají radost nám, svým rodičům i sami sobě a za své výkony jsou oceněny medailí a dobrotami. Děkujeme za registraci předem! RUN FREE

Propozice


seznam přihlášených

běh na 50 m
pořadíjménoročníkčas
1.Dohnal Edward2015
2.Grec Johana2016
3.Kalužová Aneta2016
4.Krejčí Simona 2017
5.Mlčoch Jindřich Petr2015
6.Mužíková Zuzana2014
7.Pelíšek Jakub2013
8.Pelíšek Ondřej2017
9.Popelková Helena2016
10.Popelková Helena2016
11.Richter Isabela 2015
12.Soják Teodor Jan2015
13.Sojáková Ester Ana2017
14.Studený Marek2015
15.Večeřová Eliška2014
16.Zímová Tereza2016
běh na 300 m
pořadíjménoročníkčas
1.Burgetová Tereza2012
2.Grec Josef2011
3.Hrubanová Zuzana2013
4.Jakub Pelíšek 2017
5.Mlčoch Antonín Jan2011
6.Mužíková Gabriela2012
7.Popelková Julie2013
8.Popelková Julie2013
9.Richter Nela2013
10.Ředinova Alžběta2012
11.Studená Lucie2012
12.Šťastná Klára 2012
13.Žvátorová Natálka2014
běh na 500 m
pořadíjménoročníkčas
1.Kouba Jonatan2008
2.Provazník Gabriel2007
3.Provazník Rafael2010
4.Ředina Matěj2008
5.Trojancová Monika2008
běh na 3 km
pořadíjménoročníkčas
1.Drmola František2006
2.Gajdoš Tomáš1990
3.Kopečný David1994
4.Kovařík Dominik2007
5.Laštůvková Aneta2002
6.Marciánová Kateřina1997
7.Solař Petr2006
8.Srostlíková Nikol1996
9.Šmída Jan1999
10.Trojancová Iveta2003
11.Zímová Hana1990
běh na 6 km
pořadíjménoročníkčas
1.Dvořáková Jitka1990
2.Frausová Petra1977
3.Hrubanová Alice1976
4.CHUDOBOVÁ Kateřina1974
5.Jurník Lukáš1997
6.Kašpárková Gabriela1975
7.Kouba Jáchym2004
8.Poštulková Milada1968
9.Přidalová Kateřina1980
10.Šabatová Denisa1998
11.Šmída Jan1999
12.Štorek David2002
13.Štorek Jan2005
14.Vejvodová Karolína1996
15.Zdrahalova Marcela1969
16.Zdrahalova Marcela1969
17.Zelinka Miroslav1967
18.Zíma Tomáš1989
běh na 9 km
pořadíjménoročníkčas
1.Burgetová Lucie1987
2.Cetkovská Tereza1987
3.Gromešová Radomíra 1971
4.Grulich Jakub1995
5.Grulichová Leona1997
6.Hofírková Sona1985
7.Chodiliková Alena1991
8.Kocourkova Janca1985
9.Kolář Roman1983
10.Kolář Petr1973
11.Ledvina Martin1973
12.Ledvinová Lenka1975
13.Lukášová Charlot1963
14.Navrátil Jan1997
15.Navrátil David1980
16.Sadlek Tomáš1992
17.Solařová Eva1970
18.Šenkýř Martin2004
19.Šenkýřová Zuzana1981
20.Ševčíková Markéta2003
21.Trunečková Lenka1989
běh na 18 km
pořadíjménoročníkčas
1.Adámek Oldřich1966
2.Blaha Václav1959
3.Blaha Libor1985
4.Bránka Karel1986
5.buchbauer Radek1976
6.Bulín Martin1985
7.Cygánek Michal 1979
8.Derka Radim1991
9.Dohnal Tomáš1984
10.Dokoupil Petr1989
11.Drmola Filip 1993
12.Ehlová Martina1995
13.Fedorová Klára 1988
14.Fráňa Martin1978
15.Fryblíková Jana1984
16.Grulich Tomáš1972
17.Gříbek Petr1964
18.Gříbková Jana1971
19.Hodulak Petr Hodulak1977
20.Horák Ondřej1975
21.Horky Ivo 1984
22.Hošťálek Ondřej2003
23.Hrádel Ján1980
24.Hrádková Eva1988
25.Hubáčková Zuzana1987
26.Janásová Andrea1985
27.Kašpárek Tomáš1973
28.Koloušek Martin1969
29.Koloušková Magdaléna2001
30.Látal Radek1973
31.Lubrich Marek1974
32.Lubrichová Eva1975
33.Lukáš Jiří1964
34.Martinek Pavel1977
35.Michálek Jakub1996
36.Mucha Lukáš1980
37.Mucha Miroslav1981
38.Nováková Ivana1976
39.Ondráček Michal1980
40.Pajchl Marek1977
41.Poštulka Zdenek1966
42.Poštulka Tomáš1997
43.Poštulka Lukáš2001
44.Provazník Zdeněk1974
45.Richter David1977
46.Ředina Milan1971
47.Šebková Klára1985
48.Šťastný Jan1962
49.Švestka Lukáš1982
50.Večeřa Roman1980
51.Vychodil Zdeněk1975
52.Vychodil Zdeněk2002
zpět
 
NOVINKY
Kde je Bistro u Mazánka?

Číslo účtu pro platby:

7925464001 / 5500


Zasílání novinek