server o běhání

INFO


Kalendář akcí

26. 03. 2016 v 09:30 registrace Velikonoční půlmaraton Prostějovem ukončena

 START ZÁVODU 27. 3. 2016 DLE PROPOZIC! 

Propozice


seznam přihlášených

běh na 50 m
pořadíjménoročníkčas
1.Gremlica Kamil2013
2.Havlíčková Michaela2011
3.Mareš Matthias2010
4.Novotný Adam 2013
5.Orbes Filip2011
6.Žitný Eliáš2014
běh na 300 m
pořadíjménoročníkčas
1.Dědek Oliver 2009
2.Fröml Franci2008
3.Frömlová Saška2010
4.Hyblova Janka2010
5.Krňávková Anna2010
6.Krsek Matěj2009
7.Mareš Dominik2008
8.Nagy Sebastian2010
9.Novotná Nela2010
10.Orbesová Adéla2008
11.Portešová Anežka2007
12.Vaněrks Antonín2008
běh na 500 m
pořadíjménoročníkčas
1.Bendová Elen 2010
2.Bendova Adela2005
3.Hamšík Václav2005
4.Horna Jan2005
5.Khýr Jan2005
6.Látalová Eliška2006
7.Plachá Aneta2005
8.Plachý Ondřej2007
9.Ředina Matej2008
10.Žitná Amálie2006
běh na 10 km
pořadíjménoročníkčas
1.Adamová Hana1979
2.Balogh Miroslav1978
3.Blaha Libor1985
4.Blaha Václav1959
5.Bulva Tomáš1983
6.Burget Michal1973
7.Buriánek Vladimír1969
8.Čarná Jana1989
9.Dědek Jiří1980
10.Dokoupil Petr1989
11.Dvořák Marekj1975
12.Frehar Jiří1946
13.Frňková Lucie1981
14.Grochol Roman1965
15.Grulichová Barbora1989
16.Gryglák Tomáš1986
17.Gříbek Petr1964
18.Gříbková Jana1971
19.Hamšíková Romana1975
20.Horáková Lucie1995
21.Horna František1976
22.Horvatovič Jozef1977
23.Hrádelová Zuzana1978
24.Hudáková Jitka1971
25.Hyblova Katerina1998
26.Chvála Radek1982
27.Janurová Andrea1980
28.Kolářová Pavlína1990
29.Konig Pavel1973
30.Kovarovičová Jana1987
31.Krestýn Michal1972
32.Krňávek Roman1975
33.Krňávek Adam1989
34.Krupka Petr1982
35.Lána Radim1981
36.Masničáková Blanka1974
37.Mášová Lucie1989
38.Matoušek Jiří1978
39.Michálek Pavol1971
40.Michálek Jakub1996
41.Mikšíková Pavla1997
42.Nagyová Judita1982
43.Novák Zdeněk1982
44.Nyklova Lenka1973
45.Ondráček Petr1981
46.Orechovská Michaela1980
47.Oříšková Hana1976
48.Paulduro Miroslav1958
49.Pekrová Miluše1981
50.Peštuka Igor1989
51.Poledňáková Monika 1983
52.Pospíšil Jan1994
53.Pover Dalibor1991
54.Ředina Milan1971
55.Schönwälder Pavel1972
56.Spáčilová Tereza1986
57.Starosta Lukáš 1985
58.Stryk Michal1979
59.Svozilíková Zuzana1996
60.Šebková Klára1985
61.Šperka Pavel1973
62.Švestka Lukáš1982
63.Tichá Jana1977
64.Toralova Lenka1986
65.Urban Petr1994
66.Vajdecka Radek1975
67.Vajdecka Radek1975
68.Voráč Dominik1994
69.Voráč David1991
70.Vysloužil Miloslav86
71.Woś Richard1968
72.Žondrová Miša1989
běh na 21.097 km
pořadíjménoročníkčas
1.Abrle Roman1984
2.Anderlová Dorota1978
3.Antoníček Petr1964
4.Bartoš Jiří1982
5.bayer miloslav1947
6.Bednář Richard1985
7.Belobrad Ivan1966
8.Bendová Jitka 1979
9.Bezrouk Zdeněk 1981
10.Bezslezina Jan1981
11.Bilinsky Miroslav 1986
12.Boháč Jiří1954
13.Brada Lukáš1978
14.Cetkovská Tereza1987
15.Ciesarová Denisa1989
16.Cícha Martin1973
17.Cyganek Michal1979
18.Čapka František1968
19.Čech Petr Medžik1981
20.Činčiala Patrik Haruki2004
21.Daňková Marketa1974
22.Deutsch Aleš1985
23.Divilovà Michaela1984
24.Drastík Jakub1976
25.Drmolová Michaela1995
26.Dvořák David1983
27.Egner Jakub1975
28.Faltýnková Magda1974
29.Fojtík Jakub1987
30.Fröml Martin1978
31.Frömlová Kateřina1980
32.Funk Josef1993
33.GATIAL Milan1965
34.Grézl Lukáš1987
35.Grmela Lukáš1979
36.Hájek Petr1988
37.Halenka Milan1965
38.Hausknecht Martin1994
39.Havlíček Michal1971
40.Hehejíková Lenka1974
41.Hejda Ladislav1972
42.Hlavinková Martina1986
43.Hloušek Pavel1969
44.HORÁČEK KAMIL1977
45.Horák Vladimír1971
46.Hostaša Milan1985
47.Hrádel Ján1980
48.Chodilíková Alena1991
49.Chum Michal1982
50.Jindra Tadeáš1992
51.Jurníček Tomáš1986
52.Kaňová Monika1989
53.Kaňová Pavlína1997
54.Kašpárek Tomáš1973
55.Khýr Bronislav1975
56.Klíč Michal1985
57.Kočí Milan1969
58.Kočtař Václav1988
59.Konečná Martina1986
60.Koribský Jaroslav1957
61.Kotouč Tomáš1967
62.Koudelný Petr1976
63.Kouřilová Kopečná Kateřina1974
64.Kovačič Sebastian1978
65.Krčmářová Gabriela1977
66.Krejčí Dalibor1974
67.Kresta Roman1965
68.Kriklová Alena1979
69.Křivánek Josef1979
70.Křivánková Simona1983
71.Kubínová Jana4.9.1987
72.Kvapil Milan5:12:1980
73.Lecián Radim1988
74.Ledvina Martin1973
75.Leitner Ondřej1971
76.Liška David1993
77.Lysek Aleš1978
78.Machalský Ondřej1987
79.Martinek Tomáš1985
80.Miklišová Kateřina1975
81.Mikunda Miloš1964
82.Monedero Navas Juan-José1979
83.Mooc Filip1986
84.Neškrábal Vladimír1945
85.Nosek Pavel1965
86.Nováček Karel1986
87.Novotný Lubomír1978
88.Novotný Petr1980
89.Nový Zdeněk1975
90.Orság Josef1964
91.Ořechovský Zbyněk1969
92.Páleník Jan1982
93.Peřina Jiří1975
94.Petrů Roman1976
95.Petřík Pavel1978
96.Procházka Pepa1972
97.Pytela Martin1994
98.Rajnoha Pavel1979
99.Richter Martin1960
100.Rozehnal Tomáš 1989
101.Rubič Daniel1985
102.Řehořek Michal1975
103.Schmier Alexander1966
104.Simon Richard1976
105.Skribuckij Alexandr1991
106.Skřebský Michal1988
107.Skupień Tomáš1974
108.Soukupová Marcela1971
109.Stehlík Martin1977
110.Stuzka Petr1977
111.Synek Petr1985
112.Šadková Tereza 1973
113.Šanda Zbyněk 1972
114.Štohanzl Michal1985
115.Švec Luděk1978
116.Švec Luděk1978
117.Trnečka Martin1986
118.Vabroušek Petr1973
119.Václavek Petr1967
120.Vaňková Helena1985
121.Veselý Ondřej1986
122.Veslík Alexandr1976
123.Vrastil Miroslav1951
124.Vysloužil Ladislav1988
125.Vysloužil Michal1963
126.Zaoral Martin 1981
127.Zapletal Radim1978
128.Zapletalová Petra1982
129.Zejda Ivo1956
130.Zimmermann Pavel1975
131.Žampach Jan1995
zpět
 
NOVINKY
Partneři Maratonského klubu

 

  

 


Zasílání novinek