server o běhání

INFO


Kalendář akcí

20. 05. 2018 v 09:00 Hloučela 3.6.9

6. ročník závodu Hloučela 3.6.9, při kterém si můžou zaběhat úplní začátečníci stejně jako zkušení vytrvalci, na které čeká kombinovaná "královská disciplína" o celkévé délce 18km. Samozřejmě se těšíme i na děti, které naše závody vždy zpestřují a dělají radost nám, svým rodičům i sami sobě a za své výkony jsou oceněny medailí a dobrotami. Děkujeme za registraci předem! RUN FREE

Propozice


seznam přihlášených

běh na 50 m
pořadíjménoročníkčas
1.Fárlíková Tereza2015
2.Hlaviznová Sofie2014
3.Koukal Jakub2007
4.Ludwig Adrian 2017
5.Ludwigová Justýna2015
6.Mlčoch Jindřich Petr2015
7.Soják Teodor Jan2015
8.Štolpa Václav2013
9.Štolpová Tereza 2015
10.Šustr Tomáš2016
11.Večeřova Eliška 2014
běh na 300 m
pořadíjménoročníkčas
1.Cygánková Kačenka 2010
2.Cygánková Verunka 2012
3.Grulich Marek 2010
4.Kupka Vojtěch2012
5.Mlčoch Antonín Jan2011
6.Provazník Rafael2010
7.Štecová Dominika2012
8.Šustr Jiří2012
běh na 500 m
pořadíjménoročníkčas
1.Hlavizna Adam2008
2.Melcr Stanislav2007
3.Otýs Matyáš 2008
4.Provazník Gabriel2007
5.Štecová Karolína2007
6.Večerková Karolína2007
7.Vysloužil Jakub2009
8.Vysloužil František2006
běh na 3 km
pořadíjménoročníkčas
1.Bábek Martin1972
2.Bábek Richard2011
3.Bábek Richard2011
4.Burešová Barbora2000
5.Burešová Barbora2000
6.Burešová Karolína1993
7.Freudenreich Tomáš1990
8.Freudenreich Andrea1992
9.Gryglák Tomáš21.6.1986
10.Hájková Nela2005
11.Hel Michal1993
12.Hynek František2005
13.Kuviková Marcela1993
14.Melcr Stanislav2007
15.Melcrová Elen2004
16.Možíš Jan2003
17.Petržela Tomáš 1998
18.Švancarová Ema2007
19.Trbušek Václav1980
20.Vychodil Zdeněk2002
21.Vychodil Adam2005
22.Zahradníček Lukáš1981
běh na 6 km
pořadíjménoročníkčas
1.Crhonková Markéta 2001
2.Frausová Petra1977
3.Hel Michal1993
4.Chmelík Bořek1989
5.Jurník Lukáš1997
6.Körmendyová Iva1975
7.Kupková Petra1981
8.Macíček Miroslav1961
9.Michenková Šárka1989
10.Paličková Veronika1995
11.Pohlová Hana 1961
12.Šubrt Filip2002
13.Zíma Tomáš1989
běh na 9 km
pořadíjménoročníkčas
1.Bendová Jitka1979
2.Bučík Jaromír1957
3.Cetkovská Tereza1987
4.Doležel Petr 1987
5.Dopitová Lucie1.9.1992
6.Fröml Martin1978
7.Hájková Jitka1978
8.Hájková Michaela2007
9.Hel Michal1993
10.Hrádel Ján1980
11.Kroutil Jiří1981
12.Misterová Michaela1988
13.Navrátil Jan1997
14.Nováková Alena1965
15.Nováková Radka1990
16.Pajchl Marek1977
17.Pernica Aleš1972
18.Provazník Zdeněk1974
19.Salaj Jan 1988
20.Sklenář Jiří 1975
21.Skřičková Klára1991
22.Šustr Jiří1980
23.Vincourková Dominika1997
24.Zaťko Libor1968
25.Zímová Hana1990
běh na 18 km
pořadíjménoročníkčas
1.Antoníček Petr1964
2.Bečička Pavel 1966
3.Bečičková Kateřina 1975
4.Bezrouk Zdeněk1981
5.Bielčík Petr1971
6.Bránka Karel1986
7.Coufalová Radka1978
8.Cygánek Michal 1979
9.Čech Petr 1981
10.Dobeš Michal1992
11.Dubšík Lukáš1992
12.Fráňa Martin1978
13.Gříbek Petr1964
14.Gříbková Jana1971
15.Hodulak Petr1977
16.Horna František1976
17.Jestříbková Lada1977
18.Khýr Bronislav1975
19.Koudelka Josef1973
20.Liška Aleš1977
21.Michálek Martin1978
22.Michálek Jakub1996
23.Možíš Zbyněk1976
24.Mucha Miroslav1981
25.Mucha Lukáš1980
26.Neckař Pavel1970
27.Nováková Ivana1976
28.Skribuckij Alex1991
29.Svoboda Radim1990
30.Ševec Michal1978
31.Štolpa Vojtěch1980
32.Šubrt Martin 1970
33.Švestka Lukáš1982
34.Trunečková Lenka 1989
35.Večerka Michal1981
36.Večeřa Roman 1980
37.Vychodil Zdeněk1975
38.Zaoral Jiří1969
39.Zápařka Radek 1970
zpět
 
NOVINKY
Partneři Maratonského klubu

 

  

 


Zasílání novinek