server o běhání

INFO


Kalendář akcí

22. 05. 2016 v 09:00 Hloučela 3.6.9

4. ročník vytrvalostního amatérského polokrosu v atraktivním terénu Lesoparku Hloučela, který získává na popularitě je připravený na neděli 22.5.2016. Samozřejmostí jsou dětské běhy rozdělené do kategorií podle věku dítěte. Všechny děti získávají medaili a drobné sladkosti. Pro dospělé běžce máme zajištěno občerstvení, čísla a diplomy a pro vítěze hlavních běhů drobné ceny. Součástí závodu je královská disciplína na 3+6+9 KM, na kterou se hlásí čím dál více běžců. Závodníci se účastní postupně všech tří běhů a časy se sčítají.

Propozice


seznam přihlášených

běh na 50 m
pořadíjménoročníkčas
1.Bittnerova Karolinka2011
2.Čechmánek Eduard 2011
3.Čeřovská Eliška2013
4.Dědek Adam2013
5.Dědek Štěpán2013
6.Horák Matěj7.4.2013
7.Hrubanová Zuzana2013
8.Koribsky Jakub2014
9.Kupka Vojtěch2012
10.Mares Matthias2010
11.Mládek Albert 2011
12.Mládek Alfréd2013
13.Zimmermannová Klára2012
běh na 300 m
pořadíjménoročníkčas
1.Andrýsková Karolína2008
2.Bendová Elen2010
3.Bendova Elen 2010
4.Čeřovský Filip2010
5.Dědek Oliver2009
6.Hrubanová Anita2008
7.Jašíček Jan2009
8.Kopecký Tomáš2008
9.Kopecký Tomáš2008
10.Krsek Matěj2009
11.Mares Dominik2008
12.Nagy Sebastian2010
13.Pinkavová Eliška2008
14.Přidalová Nicol2010
15.Zimmermannová Martina2010
běh na 500 m
pořadíjménoročníkčas
1.Andrýsková Adéla2004
2.Dostálová Nikola10.7.2002
3.Chytilová Nela2004
4.Jašíček Filip2006
5.Pinkavová Hana2005
6.Plachá Aneta2005
7.Zuzaňáková Tereza 2004
běh na 3 km
pořadíjménoročníkčas
1.Dědková Jana1977
2.Dědková Jana1977
3.Dědková Jana1977
4.Dědková Jana1977
5.Dědková Jana1977
6.Krivankova Michaela1990
7.Křivánek Richard2006
8.Křivánek Richard2006
9.Křivánek Richard2006
10.Křivánek Richard2006
11.Křivánek Richard2006
běh na 6 km
pořadíjménoročníkčas
1.Dědek Jiří1980
2.Havelka Martin1996
3.Hrubanová Alice1976
4.Krmelová Anna1974
5.Kroutil Jiří1981
6.Ledvinová Lenka1975
7.Merda Vlastimil 1996
8.Nagyová Judita1982
9.Oříšková Hana1976
10.Přidalová Kateřina1980
11.Šanovská Michaela1994
12.Študent Petr1976
13.Taberyová Karolína1998
14.Urbášková Milena 1974
15.Vandrovec Václav2001
běh na 9 km
pořadíjménoročníkčas
1.Adamová Hana1979
2.Bortlová Kateřina1983
3.Dostálová Petra1983
4.Havlena Jaroslav1970
5.Horky Ivo1984
6.Kolářová Pavlína2222
7.Kvíčalová Zuzana1982
8.Ledvina Martin1973
9.Mareš Pavel1975
10.Michálek Pavol1971
11.Nováková Alena1965
12.Pinkava Roman1976
13.Pytela Karel1960
14.Sněhota Martin1990
15.Suchomel Marek1967
16.Šklubal Zbyněk1971
17.Vincourek Matěj1997
18.Vlková Petra1988
19.Zapletalová Petra1982
20.Židlík Pavel1977
běh na 18 km
pořadíjménoročníkčas
1.Bendová Jitka1979
2.Bittner Radek1978
3.Cetkovská Tereza1987
4.Cisko František1989
5.Doseděl Emil1961
6.Fic Martin1975
7.Frňková Lucie1981
8.Grézl Lukáš1987
9.Horna František1976
10.Jestříbková Lada1977
11.Kaňová Monika1989
12.Kaňová Pavlína1997
13.Kocek Jsn1987
14.Langerová Andrea1983
15.Michálek Jakub1996
16.Možís Zbyněk1976
17.Nováková Ivana1976
18.Nový Zdeněk1975
19.Plachý Martin1965
20.Rys Oldřich 1960
21.Ředina Milan1971
22.Spurná Martina1995
23.Stuchlík Radek1981
24.Šebková Klára1985
25.Švestka Lukáš1982
26.Vlkovský Jan 1975
27.Vychodil Zdeněk1975
28.Vysloužil Miloslav86
29.Zapletal Radim1978
30.Zikmund Tomáš 1974
31.Zikmund Tomáš 1974
32.Zimmermann Pavel1975
zpět
 
NOVINKY
Partneři Maratonského klubu

 

  

 


Zasílání novinek