server o běhání

INFO


Kalendář akcí

24. 03. 2019 v 09:30 VELIKONOČNÍ PŮLMARATON PROSTĚJOVEM 2019

Finální startovní listiny na 10km a půlmaraton... Pár plateb je ještě pravděpodobně na cestě, těmto závodníkům jsme zatím nepřidělili startovní čísla. Děkujeme všem za vzornou registraci, platby a příjemnou komunikaci. Moc se na neděli těšíme!!!

M+A  

Startovní listina 10km ženy

Startovní listina 10km muži

Startovní listina 21km ženy

Startovní listina 21km muži 

 

Registrace na Velikonoční půlmaraton Prostějovem je uzavřena!!! Registrace na místě není možná, protože kapacita závodu je naplněna. Máme dohodu s Policíí ČR, kterou nemůžeme obejít. Moc se omlováme těm, kteří se registrovat nestihli a děkujeme za pochopení.

M+A

Bistro u Mazánka - místo startu 

Mapa trati


seznam přihlášených

běh na 50 m, startovné 50 Kč
jménoročník
Hlaviznová Ella 2017
Hlaviznová Sofie2014
Kalužová Aneta2016
Kupka Filip2016
Melichar Martin2016
Moučková Elen2014
Mužíková Zuzana2014
Soják Teodor Jan2015
Sojáková Ester Ana2017
Šustr Tomáš2016
Valová Eliška2014
Večeřova Eliška 2014
Zapletal Josef 2015
běh na 300 m, startovné 50 Kč
jménoročník
Burgetova Tereza2012
Fárlíková Tereza2015
Frömlová Elen2012
Krejčík Kryštof2011
Kupka Vojtěch2012
Lána Dan2013
Melichar Tomáš2011
Moučka Tobiáš2012
Mužíková Gabriela2012
Nemcova Isabella 2011
Nemcova Rosabella 2013
Nemcova Annabella 2015
Štecová Dominika2012
Šustr Jiří2012
Zapletalová Marie2013
běh na 500 m, startovné 50 Kč
jménoročník
Bendová Elen2010
Bezslezina Jan2010
Frömlová Nikola2010
Hlavizna Adam2008
Krejčík Miroslav2007
Lána Vítek2010
Provazník Gabriel2007
Snášelová Nikola2009
Štecová Karolína2007
Tomanová Maja2010
Zapletal Jakub2010
běh na 10 km, startovné 100 Kč
jménoročník
Absolon František1948
Barák Pavel1991
Bátěk Ivo1994
Bejček Patrik1994
Burgetová Lucie1987
Burka Filip1991
Čásek Dalibor1965
Derych Radim1978
Doležel Petr 1987
Dopita Pavel1964
Dopitová Lucie1992
Drmola Filip1993
Duda Ladislav 1997
Egner Jakub1975
Fedorová Klára 1988
Fedorová Klára1988
Fialová Kristýna2000
Freudenreich Andrea1992
Frodlová Kristýna 1995
Grulich Jakub 1995
Grulichová Leona1997
Hanáková Vlasta1966
Hanslian Filip1987
Horky Ivo 1984
Hošťálek Ondřej2003
Hrádková Eva1988
Hubáčková Zuzana1987
Chodiliková Alena1991
Ivánková Lucie1977
Ivanova Petra1983
Janásová Andrea1985
Jeřábková Hana1974
Ježek Otakar1965
Jurčíková Hana1984
Kay Nováková Kateřina 1973
Khýr Bronislav1975
Kočí Heidi1997
Kočí Hana1971
Kočí Adela1997
Koleňáková Zuzana 1979
Kotrys Tomáš1971
Kozlovská Veronika1991
Kunc Michal1977
Kuncová Jarmila1978
Kunčíková Jarmila1971
Kupka Roman1982
Ledvinová Lenka1975
Ledvinová Lenka1975
Linhartova Lenka1973
Lisický Adam1992
Líznerová Anežka1998
Lorenc František 1968
Lorencová Ivana1973
Lubrichová Eva1975
Lukáš Jiří1964
Lukáš Jiří1964
Lukášová Charlot1963
Michálek Pavol1971
Moučka Tomáš1981
Müller Tomáš1977
Nagyová Judita1982
Navrátil David1980
Nečesaná Markéta1973
Nemcova Ruzickova Karoline1981
Ondráček Michal1980
Otrusina Jiří1982
Pataki Patrik1980
Perknovský Radim1982
Podroužek Dušan1974
Pokorný David1978
Pospíšilová Kamila1994
Rajdus Vojtěch1987
Rájecká Veronika1993
Romanovský Jiří1975
Romanovský Dušan 1976
Ředina Milan1971
Sadil Radek1993
Sedláčková Petra1993
Schönwälder Pavel1972
Sloupová Tereza1991
Soldán David2006
Šafář Radek1985
Šembera Petr1979
Šimková Nela 1985
Šmída Jan1999
štolpa vojtěch1980
Šubrt Martin1970
Tichá Jana1977
Tomanová Lenka1976
Trnečka Martin1985
Uhlíková Iveta 1993
Večeřa Roman 1980
Vidmuchová Martina1971
Vrána Jaroslav1967
Vychodil Zdeněk2002
Vyroubal Petr1976
Vysloužil Libor1989
Zápařka Radek1970
Žigo Martin1989
běh na 21 km, startovné 100 Kč
jménoročník
Adámek Honza 1982
Albrechtová Kateřina1977
Balihar Jiří1973
Baliharová Hana1969
Barbořák Bohuš1959
Bartoňkova Nina1990
Bednarská Blanka1966
Bednarská Blanka1966
Bednář Richard1985
Bednářová Mullerová Kateřina1992
Bendová Jitka1979
Bezslezina Jan1981
Bittner Josef1970
Blaha Václav1959
Blaha Libor1985
Bláhová Marie1997
Boháč Jiří1954
Bortlová Kateřina1983
Cetkovská Tereza1987
Ciganek Antonín1979
Cícha Martin1973
Cygánek Michal1979
Čelůstková Gabra1992
Černá Andrea1991
Derka Radim1991
Dokoupil Petr1989
Doseděl Emil1961
Dostál Martin1974
Dubjel Robert1982
Ehlová Martina1995
Eremka Libor1988
Fárlík Michal1988
Filip Josef1977
Fojtík Jakub1987
Fráňa Martin1978
Frgal Antonín1963
Fröml Martin1978
Fryblíková Jana1984
Gajdoš JIŘÍ1967
Galia Martin 1989
Grézl Lukáš1987
Grulich Tomáš1972
Hájek Martin 1991
Hajzer Bořivoj1980
HANDL Tomáš1975
Hegr Jiří1977
Hladík Jiří1962
Hlavinková Martina1986
Hodulak Petr1977
Holková Jiřina1970
Horák Pavel1961
Horna František1976
Hoštický Jiří1988
Hráček Radim1975
Hráčková Marie1976
Hrubčo jozef1982
Hudáková Jitka1971
Hurta Adam1989
Hýbl Miroslav1983
Hýbl Zdeněk 1980
Chrást Lukáš1987
Jahn Vítězslav1981
Jankovič Miroslav1991
Jelínek Tomáš1983
Jeřábek Petr1970
Ježková Gabriela 1969
Jurák Jan1981
Juráň Jiří1974
jurčík Jakub1977
Juziková Magdaléna1998
Kašpárek Tomáš1973
Kašpařík Tomáš1975
Kaštyl Jaroslav1966
Kaštyl Josef 1969
Kaštylová Martina1991
Kazda Petr1970
Kolář Petr1973
Komárek Michal 1981
Koníček Jakub1993
Kosztyu Peter1958
Kotouč Tomáš1967
Koudelka Josef1973
Kozánek Petr1989
Kratochvil Michal1965
kratochvíl vojtěch1970
Kresta Roman1965
Krchňák Pavel1985
Krchňáková Veronika1992
Kubečka Petr 1970
Kubečková Irena1972
Kučera Pavel1987
Kulisek Tomas1985
Kux Milan1971
Lána Radim1981
Látal Radek1973
Lavička David1973
Lecian Radim1988
Lička David1976
Ligac Tomas1990
Lorenc Martin1975
Lorencová Linda1976
Lubrich Marek1974
Lukáš Matěj 1980
Máchová Monika1972
Makeš Ondřej1992
Maršoun Martin1976
Masničáková Blanka1974
Matousek Pavel1978
Mazánek Vladimír1979
Melka Aleš1980
Mésl Roman1981
Michálek Martin1978
Michálek Jakub1996
Minařík Martin1967
Minaříková Jana1966
Mlčoch Přemysl1980
Mokrý Jiří1974
Molata Ondřej1976
Mucha Lukáš1980
Navrátil Ing.Martin1970
Nečas Vítězslav1978
Němec Vladan1967
Niklova Michaela1983
Nosek Pavel1965
Novák Pavel1992
Novotný Lubomír1978
Novotný Luboš1983
Nový Zdeněk1975
Orság Josef1964
Panáčková Karla1970
Pavlů Andrea1979
Pelikán Daniel1968
Peňaška Jiří 1982
Petrásek Jan1993
Petrásek Petr1990
Petrů Roman1976
Pevný Jiří1974
Pilát Lukáš1985
Plachý Martin1965
Planicka Jiri1988
Polák Marek1973
Poláková Šárka1973
Procházková Tereza1990
Provazník Zdeněk1974
Přikryl David1970
Přikryl Stanislav1999
Richter David1977
Růžička Lubomír1972
Růžičková Petra1972
Rys Oldřich1960
Sadowy Daniel1972
Sekanina Michal1991
Sekanina Milan1979
Schmidt Milan 1985
Siažík Michal1975
Siažík Pavel 1972
Siročák Petr1978
Skalický Josef Skalický1976
Skalický Josef Skalický1976
Sklenář Jakub1983
Skopal Pavel 1972
Skribuckij Alexandr1991
Sládek Jaroslav1980
Slavíková Silvie1997
Slíva Pavel 1971
Smejkal Jan1993
Soldán Martin1973
Soldán Jan1999
Soukupová Marcela1971
Stehlík Martin1977
Sucharda Pavel 1970
Sykorova Iva18.10.1983
Šalmík Pavel1972
Šebánek Petr1979
Šerák Martin1978
Šikling Radim 1976
Široký Stanislav1977
Šmatera Petr1961
Šperka Pavel1973
Štefan Radek 1992
Štěpán Marek1965
Štoplová Kateřina1986
Šustr Jiří1980
Tkadlčík Zbyněk1974
Toman Igor1972
Trnkal Milan1964
Tvarůžek Zdeněk1977
Uhříček David1994
Valentová Magda1991
Vaněk Hynek1968
Večeřa Tomáš1989
Velocha Zdeněk1989
Vencl Jiri1977
Vít Michal1971
Vodička Stanislav1979
Vondál David1979
Vondrová Ludmila1986
Vychodil Zdeněk1975
Vysloužil Miloslav1986
Zaoral Martin1981
Závodná Pavla2000
Zbořil Vlastimil1978
Zemánek Miroslav1979
Zímová Hana1990
Žůrek Milan1966
Žůrek Jakub1995
přihlásit se zpět
 
NOVINKY
Kde je Bistro u Mazánka?

Číslo účtu pro platby:

7925464001 / 5500


Partneři Maratonského klubu

 

  

 


Zasílání novinek