server o běhání

INFO


Kalendář akcí

01. 01. 2000 v 00:00 Velikonoční půlmaraton Prostějovem 2018

6. ročník Velikonočního půlmaratonu Prostějovem. Součástí závodu je i 10 km běh a dětské běhy. Registrujte se prosím na správný závod. Kapacita závodu je 300 běžců (200 půlmaraton, 100 desítka). RUN FREE

Propozice

Maratonský klub Prostějov pořádá 6. ročník Velikonočních běhů. I letos závody proběhnou v našem tradičním prostředí lesoparku Hloučela, všechny starty i cíl budou poblíž Bistra u Mazánka. Trať půlmaratonu a desítky povede kromě lesoparku Hloučela také po cyklostezkách a vedlejších silnicích v okolí Prostějova (už 5. rok stejná trasa). Tradičně jsou součástí Velikonočních běhů také závody dětí od nejmladších po nejstarší. Od roku 2017 je nově stanoven limit na hlavní trati - 200 běžců, na desítku pak 100!!!! Registrujte se předem! RUN FREE!


seznam přihlášených

běh na 50 m
pořadíjménoročníkčas
1.Buchbauer Leon Sebastian2013
2.Frňka Robin2014
3.Frňková Klára2014
4.Gremlica Kamil2013
5.Gremlicová Denisa2015
6.Kozmon Lukáš 2013
7.Langerová Andrea1983
8.Mlčoch Jindřich Petr2015
9.Mužíková Zuzana2014
10.Nemcova Rosabella 2013
11.Nemcova Annabella 2015
12.Palacká Julie2013
13.Pelíšek Jakub2013
14.Popelková Julie2013
15.Popelková Helena2016
16.Rehulka Milan2.9.1987
17.Řimalová Ema 2016
18.Špačková Valerie2015
19.Šustr Tomáš2016
20.Večeřová Eliška2014
21.Zapletal Oskar2015
běh na 300 m
pořadíjménoročníkčas
1. Buchbauer Daniel Lionel2012
2.Bretschneider Lukáš2011
3.Costa e Silva Isabell2012
4.Hájková Zuzana2012
5.Horniaková Natálie2010
6.Horniaková Terezie2012
7.Křížek Kryštof2011
8.Kupka Vojtěch2012
9.Mužíková Gabriela2012
10.Nagy Sebastian2010
11.Nemcova Isabella 2011
12.Peterek Patrik2012
13.Plachý Matyáš 2010
14.Špačková Rozárie2012
15.Štecová Dominika2012
16.Šustr Jiří2012
běh na 500 m
pořadíjménoročníkčas
1.Hájková Michaela2007
2.LHotová Tereza2011
3.Lindušková Lucie2007
4.Malínek Daniel2009
5.Malínková Zuzana2007
6.Mazourek Matěj Tadeáš 2006
7.Mazourková Zoe 2008
8.Plaček Lukáš2008
9.Plachý Odra2007
10.Smička Lukáš2011
11.Smičková Vanessa2009
12.Stará Sofie2010
13.Steklá Barbora2008
14.Štecová Karolína2007
běh na 10 km
pořadíjménoročníkčas
1.Bečička Pavel1966
2.Bečičková Kateřina1975
3.Bortlová Kateřina 1983
4.Bretschneider Luboš1984
5.Bušinová Lucie1983
6.Čech Martin1977
7.Fialová Jitka 1978
8.Funk Josef1993
9.Funková Zdenka1979
10.Grepl Štěpán1982
11.Grulich Jakub 1995
12.Grulichová Leona 1997
13.Grulichová Leona 1972
14.Hájková Jitka1978
15.Hájková Michaela2007
16.Hampl Pavel1980
17.Hasová Kateřina1982
18.Havlena Jaroslav1970
19.Hodulák Petr 1977
20.Hofmanová Tereza1990
21.Holusek Jiří2001
22.Horky Ivo1984
23.Hošek Václav1987
24.Hošek Václav1987
25.Hotovy Adam1984
26.Chmelařová Lenka1982
27.CHUDOBOVÁ Kateřina1974
28.Chvála Radek1982
29.Indrák Kryšof2000
30.Janásová Andrea1985
31.Janásová Andrea1985
32.Kaláb David1987
33.Khýr Bronislav1975
34.Kočíb Jan1979
35.kovacova andrea1966
36.Kratochvílová Lucie1986
37.Krchňáková Veronika1992
38.Križanová Lucie1979
39.Kučová Lenka1983
40.Lorenc František 1968
41.Lorenc František 1968
42.Lorencová Ivana1973
43.Lubrich Marek1974
44.Lubrichová Eva 1975
45.Lubrichová Veronika2004
46.Lukáš Jiří1964
47.Lukášová Charlot1963
48.Machalský Ondřej1987
49.Malínková Soňa1980
50.Mareš Filip1980
51.Mastela Nela1985
52.Michálek Jakub1996
53.Michálek Pavol1971
54.Misterová Michaela1988
55.Mlčochová Markéta1988
56.Moučka Tomáš1981
57.Nagyová Judita1982
58.Navrátil David1980
59.Nejzlatější Milan Rybka1971
60.Nováková Ivana1976
61.Ohlídal Jaroslav1970
62.Palacká Veronika1985
63.Palacký Zdeněk1976
64.Paníček Petr 1977
65.Poláček Lukáš2003
66.Pražáková Kateřina1972
67.Putna Jan 1970
68.Putnova Kateřina1999
69.Rajdlová Monika1992
70.Reich Libor1979
71.Rys Oldřich1960
72.Sekanina Petr1971
73.Sekyrová Jana1963
74.Skopal Pavel1972
75.Skopal Vojtěch2001
76.Soldán David2006
77.Svozilik Josef1959
78.Svozilíková Zuzana1996
79.Šafránek Michal1993
80.Šembera Petr1979
81.Šesták Václav1989
82.Šimková Nela1985
83.Šmídová Andrea1989
84.Špidlík Pavel1999
85.Švestka 21 Lukáš1982
86.Urbančík Petr1968
87.Večeřa Roman1980
88.Večeřa Tomáš1989
89.Vlček Marek1988
90.Volf Karel1966
91.Vykydalová Eva1962
92.Vysloužil Libor1989
93.Zatloukalová Jana1983
94.Zichova Miroslava1981
běh na 21 km
pořadíjménoročníkčas
1.Ambrozek Martin1980
2.Barbořák Bohuš 1959
3.Bartošík Jaroslav1983
4.Bdinková Markéta1988
5.Belaníková Anna2002
6.Bendová Jitka1979
7.Beran Jan1971
8.Bielčík Petr1971
9.Blaha Václav1959
10.Bouček Zdeněk1956
11.Březina Vojtěch1986
12.Cícha Martin1973
13.Coufalova Radka1978
14.Cygánek Michal1979
15.Černý Tomáš1990
16.Daňková Marketa1974
17.Dankovič Patrik1994
18.Derka Radim1991
19.Dočkal Vladimír1962
20.Dokoupil Petr1989
21.Doležel Tomáš1983
22.Dospěl Ivo1977
23.Dostál Martin1974
24.Doubek Tomáš1989
25.Dulawa Jaromír1974
26.Dulawová Ingrid1970
27.Dvořák Marek1975
28.Faltýnková Magda1974
29.Farlik Michal1988
30.Filip Josef1977
31.Fojtík Jakub1987
32.Fráňa Martin1978
33.Frantík Aleš 1984
34.Frňková Lucie1981
35.Fröml Martin 1978
36.Fryblíková Jana1984
37.GAJDOŠ jiří 1967
38.GATIAL Milan1965
39.GORČÁK Jaroslav1964
40.Gottwald Petr1986
41.greguš marian1985
42.Grézl Lukáš1987
43.Grmela Lukáš1979
44.Grochol Roman1965
45.Grulich Tomáš1972
46.Hájek Martin1991
47.Hajzer Bořivoj 1980
48.Hanousková Ester1986
49.Hanzl Vlastimil1953
50.Hejda Ladislav1972
51.Hlavinka Zdeněk1982
52.Hlavinková Martina1986
53.Holková Jiřina1970
54.Holubík Jakub2000
55.Horák Vladimír25. 6. 1971
56.Horna František1976
57.Horniaková Zita1973
58.Hostaša Milan1985
59.Hradil Marek1973
60.Hradilová Šárka1973
61.Hrdý Jaroslav1972
62.Hubáčková Zuzana1987
63.Hudáková Jitka1971
64.Hurta Adam1989
65.Hýbl Jaroslav 1993
66.Hýbl Miroslav1983
67.Chadim Michal1978
68.Chodilíková Alena1991
69.Chodiliková Alena1991
70.Chudá Dominika1978
71.Chvatík Zdeněk1986
72.Ivančicová Iva1988
73.Jančík Tomáš1989
74.Kabourková Eliška1987
75.Kakáčová Jana1971
76.Kakáčová Jana1971
77.Káňa Jan1985
78.Kaňová Pavlína1997
79.Kašpárek Tomáš 1973
80.kaštyl jaroslav1966
81.Kaštylová Martina1991
82.Kay Nováková Kateřina1973
83.Klement Jiří1988
84.Klopec Aleš1978
85.Kment Jan1979
86.Kocur Lukáš1977
87.Kolář Roman1983
88.Komárek Michal1981
89.Konečná Martina1986
90.Korčák Michal1998
91.Koribanič Lukáš1980
92.Koribský Jaroslav1957
93.Kosztyu Peter1958
94.Kotouč Tomáš1967
95.Kotrys Tomáš 1971
96.Koudelka Josef1973
97.Kovačič Sebastian1978
98.Kovář Jindřich1975
99.Kozmon Petr1983
100.Král Milan1975
101.Krasula Josef2.10 1958
102.Krátký Tomáš1985
103.Krátký Ivo1968
104.Kratochvíl Jindřich1991
105.Krchňák Pavel1985
106.Krška Michal1984
107.Kubáň Ctibor1979
108.Kučera Pavel1987
109.Kuncová Markéta1982
110.Kupka Roman1982
111.Kyjovský Radovan1986
112.Lakomý Alois27.03.1971
113.Langerová Andrea3.10.1983
114.Lecián Radim1988
115.Leitner Martin1993
116.Leitner Ondřej1971
117.Ligac Tomas23.5.1990
118.Lorenc Martin1975
119.Lorencová Linda1976
120.Machancová Lenka1981
121.Malinek Pavel03.10.1977
122.Malínek Ondřej1987
123.Malínek Rudolf1981
124.Markos Athanasios1993
125.Maršálek Jiří1958
126.Maršoun Martin 1976
127.Matoušek Pavel1978
128.Matoušek Jiří1978
129.Mésl Roman 1981
130.Mešťánková Kateřina1985
131.Michálek Martin1978
132.Mucha Miroslav1981
133.Müllerová Kateřina 1992
134.Nemcova Ruzickova Karoline1981
135.Němec Vladan1967
136.Nemec Hynek 1984
137.Niklova Michaela1983
138.Nosek Pavel1965
139.Novák Zdeněk1982
140.Nováková Barbora1983
141.Novotný Luboš 1983
142.Novotný Lubomír1978
143.Nový Zdeněk1975
144.Ondryáš Petr1980
145.Orgonik Kamil1985
146.Orság Josef1964
147.Otrubová Ivona1976
148.Ožanová Jana 1982
149.Páleník Jan1960
150.Pelikán Daniel1968
151.Peňaška Jiří1982
152.Peterková Hana1972
153.Petrásek Petr1990
154.Pilař Radek1984
155.Pilát Lukáš 1985
156.Plačková Marcela1982
157.Poláčková Monika1975
158.Porubský Martin1991
159.Procházka Pepa1972
160.Procházková Tereza1990
161.Přikryl Stanislav1999
162.Přikryl David1970
163.Richter David1977
164.Rohová Kateřina 1986
165.Rohová Kateřina 1986
166.Romanovský Jiří1975
167.Rusková Lada1976
168.Růžička Lubomír1972
169.Růžičková Petra1972
170.Sedláček Petr1978
171.Sedláčková Helena1984
172.Sekanina Milan1978
173.Schmidt Milan 1985
174.Siažík Michal1975
175.Sinkule Pavel1981
176.Sklenář Jakub1983
177.Skoupá Vendula1985
178.Skribuckij Alexandr1991
179.Sloupová Tereza1991
180.Soldán Martin1973
181.Soldán Jan1999
182.Soukupová Marcela1971
183.Staněk Dušan1986
184.Steklý Petr1974
185.Straka Pavel1980
186.Straková Taťána1983
187.Svobodová Jana1964
188.Šafranek Štefan1973
189.Šafraneková Jitka1978
190.Šebánek Petr30.08.1979
191.Šindelář Ondřej1988
192.Široký Stanislav1977
193.Škvařil Jan1973
194.Šperka Pavel1973
195.Štolpa Vojtěch1980
196.Šubrt Martin1970
197.Šustr Jiří1980
198.Toralová Lenka 1986
199.Toul Jakub1994
200.Trnečka Martin1986
201.Trunečka Filip2001
202.Trunečková Lenka1989
203.Tvarůžka Tomáš1972
204.Uvízl Aleš1971
205.Valachová Anna1973
206.Večerka Michal1981
207.Velocha Zdeněk1989
208.Velocha Zdeněk1989
209.Vidmuchová Martina1971
210.Vokál Petr1987
211.Vondrová Ludmila1986
212.Vychodil Radek1980
213.Vychodil Zdeněk1975
214.Vykydal Jiří1964
215.Vyroubalová Martina1980
216.Zálešák František1993
217.Zaoral Jiří1969
218.Zaoral Martin 1981
219.Zápařka Radek 1970
220.Zapletal Radim1978
221.Zapletalova Petra1982
222.Zbořil Vlastimil1978
223.Zendulka Martin1984
224.Žák Jiří1971
zpět
 
NOVINKY
Partneři Maratonského klubu

 

  

 


Zasílání novinek